افتتاحیه نمایشگاه ایران ایتکس 2021

تاریخ برگزاری: 25 بهمن 1399

اولین دوره نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران - IRAN ITEX افتتاحیه نخستین دوره نمایشگاه ایران ایتکس به تاریخ 25بهمن 1399 به صورت مجازی برگزار گردید.

نمایشگاه مجازی یکی از مهمترین امکانات دنیای مجازی می باشد که به تازگی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

اینکه بتوان در 24 ساعت شبانه روز تنها با یک کلیک در فضایی نمایشگاهی حضور پیدا کرد بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

این موضوع در موقعیت حساس کنونی که در اثر همه گیر شدن بیماری خاص به وجود آمده و باعث به وجو آمدن مسائلی مثل منع رفت و آمد، عدم برگزاری تجمعات و عدم امکان حضور فیزیکی در مکان های سر بسته می شود، بسیار قابل توجه است.

شیوع بیماری کرونا در سرتاسر جهان و همچنین ایران عزیزمان سبب به وجود آمدن مدل جدیدی از زندگی و تعامل برای ساکنین کره زمین و جوامع مختلف شده است.

رعایت فاصله اجتماعی و جلوگیری از تجمع افراد، یکی از موضوعات اصلی حفظ سلامت جوامع است و می توان گفت برگزاری نمایشگاه مجازی، کمک شایانی به جلوگیری از همه گیری بیماری فوق خواهد داشت.

گذشته از شیوع بیماری کرونا، اهمیت موضوعاتی مانند عدم محدودیت زمانی و مکانی، میزان بالای در دسترس بودن، هزینه کم، امکانات گسترده و جذاب فضای مجازی از جمله مزایای رویدادهای مجازی هستند.

این موارد باعث میشود شرکت ها و کسب کارهایی که تا قبل از این اتفاق به ضرورت حضور در فضای مجازی توجه کمتری داشتند، بررسی مجدد در برنامه ریزی ها و تصمیم گیری هایشان را در دستور کار قرار دهند.